KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17334254

nr 1733 4254

Blandteknik

Peter Jakoby. Signerad, daterad 98,31x27 cm, yttermått inklusive ram: 50x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 18:38:42

20/10 18:15:53 1      Vinnande bud